وصیت شهید سید حسین طاهر زاده

  متن وصیتنامه شهید: سید حسین طاهرزاده فرزند : سید جلال بسم الله الرحمن الرحیم بسم رب الشهداء و الصدیقین شهید از همه افضل تر است(امام خمینی)

ان الله اشتری من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الحنه یقاتلون فی سبیل الله فیقتلون و یقتلون وعدا علیه حقا فی التوریه و الانجیل و القرآن و من او فی بعهده من الله فاستبشرواببیعکم الذی بایعتم به ذالک هوالفوز العظیم

 

خدا جان و مال اهل ایمان را به بهای بهشت خریداری کرده و آنها در راه خدا جهاد می کنند که دشمنان دین را به قتل رسانند و یا خود کشته شوند این وعده قطی است برخدا عهدی است که در تورات و انجیل و قرآن یاد فرموده ” از خدا با وفا تر به عهد کیست ” ای اهل ایمان شما خود را به این معامله بشارت دهید . این معامله با خدا در حقیقت سعادت و پیروزی بزرگی است با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و با عرض سلام بر تمامی شهیدان از صدر تا کنون وصیت خود را آغاز می کنم ای ملت آزاده من چه می توانم برای شما بنویسم و چه سفارشی می توانم برای شما بکنم این شما بودید که ماها پرورش دادید و این شما بودید که ما راهنمای کردید این شماها بودید ما را ادامه راه امید می دادید و کنون این خونها چه ارزسی دارد که در راه شما که راه مطلقی است ریخته شود . ای انقلاب عزیز از خون ما سیراب شو و به ایستادگیت ادامه بده . ای بازوان انقلاب بخرشید از خون ما و به تداوم انقلاب ادامه دهید . ای اسلامیان بخرشید و به رهبری این رهبر کبیر انقلاب را در سرتاسر جهان بر پا کنید . ای مردم بی تفاوت نباشید و هر کدام به دست خود تا می توانید بکوشید ؛کارگر در کارخانه ؛دهقان در کشتزار ؛و سرباز در جبه در سنگر ؛معلم در مدرسه ؛روحانی در اجتماع و همه مردم در صحنه :هر کدام تا می توانید فعالیت کنید تا این انقلاب به پیروزی برسد که مقدمه انقلاب  جهانی حضرت بقیه الله می باشد در این راه از هیچ کس نهراسید . ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد . ای جوانان مبادا در حال بی تفاوت بمیرید که علی اکبر حسین در راه حسین و با هدف شهید شد . ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی توانید جواب زینب بدهید که تحمل 72 شهید را نمود . همه مثل خاندان وهب جوانانتان را به جبهه های نبرد بفرستید و حتی جسد را هم تحویل نگیرید ؛ زیرا مادر وهب فرمود سری که در راه خدا دادم پس نمی گیرم . ای اقوام و خویشان بر من اشک نریزید اگر واقا مرا دوست داشتید راهم را ادامه دهید . استغفار و دعا از یاد نبرید که بهترین درمانها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بر دارید و هگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرتهاست . حضورتان را در جبهه های حق بر علیه باطل ثابت نگهدارید. پدر و مادر عزیزم می دانم هز پدر و مادر آرزو دارد که فرزندشان از آنها دور نشود ولی مسئولیت الهی پیش می آید ، خودتان باید قبول داشته باشید که دستور خدا و امام را باید اجرا کرد و به گفته آنان لبیک گفت چون امروز حفظ اسلام واجب است پدرم و مادرم چون کوه باشی و چون کوه استقامت کن . لحظه ای از نام و یاد خدا غافل نشو و در راه دین بکوشی که هر چه بکوشی کم است . برادران عزیزم از شما می خواهم فریب ضدانقلاب را نخورید و چنانچه ناآگاهانه به راه آنان کشیده شدید ، از هم اکنون خود رابازیابید راه امام و خط امام بشناسیدو روی آن تحلیل و بررسی کنید زیرا که در آن خط انبیاء و اولیاء خدا را مشاهده خواهید نمود . خواهرم زینب واربا ناملایمی دست و پنجه نرم کن و همچون زینب سلام الله علیه بردبار باش . والسلام برادرجان یک خواهشی از تو دارم ، هفت هزارتومان بانک را بپردازید و زمین من ، برای تو باشد .

والسلام علیکم برحمه الله و برکاته

 وصیت نامه پاسدار شهید سیدحسین طاهرزاده .

خدانگهدار . موفق باشید والسلام تاریخ 30/11/1362

 

/ 0 نظر / 5 بازدید